Rolety s patentem

26.7.2007 | Redakce Hyperbydlení.cz | Domy | Komentářů 2 |

Během několika let se spolenost Batima rozhodla k rozšíření výrobního programu o další druhy stínící a ochranné techniky jako jsou horizontální, vertikální a venkovní žaluzie, bezpečnostní mříže, posuvné a křídlové brány, markýzy nebo sítě proti hmyzu.

Od roku 1998 Batima podporuje instalaci rolet v novostavbách vlastním patentovaným výrobkem – dřevocementovou schránkou na rolety BAT G. V současnosti ale nabízí i takzvané hliníkové minirolety, které se dají i dodatečně přimontovat na váš dům nebo byt. Tyto rolety nijak nekazí vzhled vašeho domu a navíc chrání vaše okno před mechanickým poškozením.

 

Dřevocementové schránky pro rolety BAT G


Vlastní vývojové pracoviště firmy dbá při projektování roletových systémů na to, aby nebyl narušen estetický vzhled budov. Proto se specializuje na rolety zapuštěné do zdi. Postupem času došlo k vývoji moderních dřevocementových schránek pro rolety. Nejpoužívanější je systém BAT G. Schránky systému jsou určeny pro rolety a jiná clonící nebo bezpečnostní zařízení. Tyto prvky jsou samonosné stavební dílce o výšce 300 mm a jsou dodávány v šířkách 300, 365 s možností rozšíření na 440 mm.

Ovládání


Roleta je ovládána páskou vyvedenou průchodkou ze schránky a svedenou podél okenního otvoru do podomítkového pružinového navíječe. Další možnost je ovládání pomocí nekonečného řetízku a planetové převodovky. Jako varianta je nabízeno elektrické ovládání rolet pomocí trubkového elektromotoru. Hliníkové lamely použité k výrobě roletového pancíře vypěněné polyuretanovou pěnou jsou barevně stálé a zajišťují dostatečnou tepelnou a zvukovou izolaci. V dnešní době je nejžádanější roleta s vodící lištou v ostění. Ta odpovídá prosazování hlavní myšleny firmy, tedy schovat veškeré díly rolety před zraky případných narušitelů a tím zamezit přístup například k vodícím lištám, popřípadě celé roletě, a zabránit následné demontáži. Dalším přínosem této rolety je, že nenaruší linii domu.

Rolety jako v bavlnce


Schránky se instalují do okenního otvoru v průběhu stavby. Kdykoliv po ukončení stavebních prací lze do připravené schránky nainstalovat třeba rolety se sítí proti hmyzu nebo bez sítě, rolety s lamelami slabými, silnými nebo nerezovými. Místo rolet lze zvolit i mříže. Schránky pro rolety BAT G umožňují odběrateli rozhodnout se v klidu a po opadnutí stresu ze stavby, pro libovolnou stínící techniku podle svých představ a finančních možností. Při následném zakoupení rolet a ostatní protisluneční techniky instalované do schránek BAT G (časové období nerozhoduje) získá odběratel automaticky od firmy další výhody a slevy . Vysokou kvalitu a nezničitelnost schránek BAT G potvrzuje také třicetiletá záruka, kterou firma poskytuje.Zdroj: BatimaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 12

Diskuze

mekyna: A v čem jsou tedy...< Odpovědět

mispa: Zmiňovanou společnost...< Odpovědět

počet příspěvků: 2

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo