Nový nízkoenergetický projekt Krásné Počernice vstupuje na rezidenční trh

26.7.2010 | Redakce Hyperbydlení.cz | Domy | Komentářů 0 |

Developerská společnost Konhefr získala pro svůj nový nízkoenergetický projekt Krásné Počernice pravomocné územní rozhodnutí. Realitní společnost České spořitelny, exkluzivní prodejce tohoto projektu, zahájila prodej 43 bytů a jednoho rodinného domu, které vyrostou v jižní části Horních Počernic v Praze 20. Projekt Krásné Počernice s několika atraktivními byty v zemi přímo navazuje na obytný soubor Horní Počernice V Lukách, jenž byl společností Konhefr úspěšně dokončen v roce 2008 a získal prestižní ocenění „Stavba roku 2008“.

Nový nízkoenergetický projekt Krásné Počernice vstupuje na rezidenční trh - foto, Hyperbydleni.cz

 

Stejně jako jeho předchůdce nabízí projekt Krásné Počernice kvalitní a komfortní bydlení s důrazem na nízké provozní náklady. Proto byl developerem a architektonickým ateliérem Hlaváček & Partner koncipován jako nízkoenergetický, díky čemuž budoucím majitelům přinese značné úspory v rozpočtu domácnosti při úhradách plateb za energie a vytápění. Všechny budovy v projektu Krásné Počernice splňují ta nejpřísnější kritéria a získávají tak Průkaz energetické náročnosti budovy typu A, což je nejlepší možné hodnocení. Každý z domů bude vybaven tepelným čerpadlem, které společně s rekuperací vzduchu sníží provozní náklady na řád stokorun. V rámci projektu budou postaveny 3 bytové domy s celkem 43 bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk až 4+kk a o velikosti 33 m2 až 125 m2. K většině bytů patří terasa či předzahrádka. Soubor doplňuje jeden solitérní dvoupodlažní rodinný dům 5+kk. Vydání stavebního povolení developer očekává v září, následně bude zahájena výstavba.

 

Nový nízkoenergetický projekt Krásné Počernice vstupuje na rezidenční trh, fotka

 

Tří až čtyřpodlažní bytové domy nabídnou kromě standardních bytů a dvou nebytových prostor také 11 atraktivních bytů v zemi,“ říká Miloš Červenka, obchodní ředitel Realitní společnosti České spořitelny. „Tyto podzemní byty s dostatečným přístupem denního světla poskytují díky zapuštění do terénu a vzhledem k ozelenění střechy dokonalou tepelnou izolaci. Kvalitu a oblíbenost nízkoenergetické výstavby dokazuje vyprodanost předchozích etap, na něž Krásné Počernice navazují. Věříme proto, že si i tento výjimečný projekt brzy najde své kupce,“ dodává.

 

Nový nízkoenergetický projekt Krásné Počernice vstupuje na rezidenční trh, fotka

 

Horní Počernice se nacházejí na východním okraji Prahy v městské části Prahy 20 a kombinují klidné bydlení v blízkosti přírody s komfortem velkého města. Lokalita nabízí perfektní spojení do centra metropole – vlakem za 20 minut až na Masarykovo nádraží. Nedaleký Černý Most s nákupním a relaxačním centrem a konečnou stanicí metra „B“ je snadno dostupný autem i MHD. Projekt Krásné Počernice je obklopen zelení. Blízký Klánovický les a Xaverovský háj jsou ideální na procházky a sport. Zdejší cyklostezka je vhodná nejen pro cyklisty ale také pro in-line bruslaře. Horní Počernice poskytují veškerou infrastrukturu – poštu, banky, obchody, mateřské i základní školy a dokonce gymnázium a střední odbornou školu.
 

Pro další informace kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny ČS:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz

Tel.:+ 420 731 647 004

Dana Řezníková
RSČS, Koordinátor marketingu a interní komunikace
E-mail: dreznikova@rscs.cz
Tel.:+ 420 272 189 744Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Nový nízkoenergetický projekt Krásné Počernice vstupuje na rezidenční trh zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 20515 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo