Třetina nebytových prostor v projektu A7 Holešovický pivovar prodána

22.7.2010 | ING Real Estate Development | Domy | Komentářů 0 |

Třetina z 15 nebytových prostor v přízemí budovy původní pivovarské spilky v projektu A7 Holešovický pivovar byla prodána. V budově, která je nyní zrenovována na loftové bydlení a ve které je prodáno více než 50 % bytových jednotek, již od března funguje solná jeskyně. V blízké době se k ní přidá obchod s dětskými botami, oblečením a hračkami, poradna pro zdravý životní styl s diagnostikou, masážemi a fitness a také centrum jógy.

Třetina nebytových prostor v projektu A7 Holešovický pivovar prodána - foto, Hyperbydleni.cz

 

Obchodní jednotky v přízemí tzv. budovy Lofts o velikosti 140 m² a skladové prostory o rozloze 137 m² jsou stejně jako bytová část řešeny netradičně a zajímavě. „Velmi nás těší, že si tyto atraktivní prostory nacházejí své nové majitele. V holešovickém pivovaru tak postupně vznikají malé obchůdky a drobné provozovny, které dotvářejí živoucí městské centrum. Místní obyvatelé i pracovníci zdejších kanceláří jistě ocení možnost nakupovat a využívat služby přímo v sousedství,“ říká tisková mluvčí ING Real Estate Renáta Kodadová. Dalších 10 nebytových jednotek je i nadále primárně určeno k prodeji.

 

Třetina nebytových prostor v projektu A7 Holešovický pivovar prodána, fotka


Jedna z největších solných jeskyní v České republice byla v holešovickém pivovaru otevřena již na konci března. Další prodané nebytové jednotky majitelé zprovozní v nejbližším období. Yogacentrum nabídne kromě výuky hot jógy v místnosti vytopené kvůli efektivnějšímu cvičení na teplotu 38-41°C i široký výběr pomůcek pro cvičení a pro meditace. K dokonalé relaxaci pod jednou střechou přispěje poradna zdravého životního stylu. Zde zájemcům kromě poradenství v oblasti výživy a detoxikace či sestavení tréninkových programů na míru nabídnou rovněž lekce spinningu, fitness centrum nebo masáže a zábaly. Nové obchody potěší i nejmenší. V obchůdku s příznačným názvem Dětské boty jsou kromě dětské obuvi k dostání také hračky, oblečení a další vybavení pro kojence.

 

Třetina nebytových prostor v projektu A7 Holešovický pivovar prodána, fotka


V budově Lofts vzniklo citlivou rekonstrukcí a dostavbou 40 bytů, převážně loftových, z nichž je prodáno více než 50 %. „Vzhledem k aktuální situaci na trhu s bydlením jsme se rozhodli zvýhodnit zájemce o netradiční industriální loftové byty. Při koupi jim nabízíme voucher v nominální hodnotě 800.000 Kč, který je určený k nákupu obkladů a dlažeb a koupelnového vybavení značky Villeroy & Boch. Mohou si tak zařídit krásnou koupelnu zcela podle svých představ,“ dodává Renáta Kodadová.

 

Třetina nebytových prostor v projektu A7 Holešovický pivovar prodána, fotka


Komplex A7 Holešovický pivovar je součástí multifunkčního městského centra. Rozprostírá se mezi ulicemi U Průhonu, Komunardů, U Uranie a Na Maninách, na pozemcích bývalého Prvního pražského měšťanského pivovaru. Byly zde postaveny moderní domy se 115 bytovými jednotkami a zrekonstruován objekt pivovarské spilky se 40, většinou loftovými byty industriálního charakteru. Úspěšnou rekonstrukci realizovala společnost ING Real Estate Development v rozmezí let 2006 až 2009. Projekt byl navržen renomovanou architektonickou kanceláří CMC architects. Projekt A7 Holešovický pivovar loni v listopadu zvítězil v nejsilněji zastoupené kategorii rezidenčních projektů v prestižní soutěži „Nejlepší z realit - Best of Realty 2009“. Ocenění pak potvrdil dalším úspěchem, a to vítězstvím v 9. ročníku soutěže CIJ Awards v kategorii "Nejlepší rezidenční projekt roku 2009“.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Třetina nebytových prostor v projektu A7 Holešovický pivovar prodána zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo